OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
09:28, 25 czerwca 2024 r. 
Łucji, Witolda, Wilhelma
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Terenowy Punkt Paszportowy

Terenowy Punkt Paszportowy

 

Od 18 maja Terenowy Punkt Paszportowy w Ożarowie Mazowieckim powrócił do bezpośredniej obsługi interesantów. 

  • Załatwienie wszelkich spraw z zakresu:
    - przyjmowania wniosków paszportowych i wydawania paszportów
    - przyjmowania wniosków o wpisanie zaproszenia cudzoziemca do ewidencji zaproszeń i odbioru zaproszeń będzie możliwe wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu wizyty, co pozwoli uniknąć kolejek.
  • Szczegółowe informacje dotyczące wniosków oraz wymaganych dokumentów, wysokości opłat  i numerów rachunków bankowych są podane na stronie internetowej www.pwz.pl w zakładce Terenowy Punkt Paszportowy lub www.bip.pwz.pl w zakładce „Jak załatwić sprawę” - „Wydział lub jednostka” - „Wydział Spraw Obywatelskich i Promocji” - „Karty usług i wnioski”. Zaleca się aby płatności za czynności dokonywane w urzędzie były realizowane kartą płatniczą.
  • Kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty:

-                 22 / 733-72-16

 Po wcześniejszym umówieniu pracownicy Wydziału będą do Państwa dyspozycji w godzinach pracy urzędu tj. w poniedziałek od 9.00 do 16.30 a od wtorku do piątku od 8.00 do 15.30.

Należy pamiętać !

Na umówioną wizytę należy zgłosić się punktualnie, w przeciwnym wypadku wizyta przepada i trzeba umówić się na kolejny termin. W budynku Starostwa mogą przebywać tylko interesanci wcześniej umówieni i ze względu na epidemię powinni stosować się do ogólnie przyjętych zaleceń dotyczących wprowadzonych środków ostrożności (dezynfekcja rąk, używanie maseczek, zachowanie bezpiecznej odległości).

W przypadku wcześniejszego przybycia do urzędu (przed umówioną godziną), należy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oczekiwać przed urzędem (zachowując odległość pomiędzy osobami 2 metry).


  • Szczegółowe informacje dotyczące paszportów i zaproszeń dostępne są w kartach usług zamieszczonych na stronie bip.pwz.pl - Karty usługStarostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook