OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
23:45, 23 października 2021 r. 
Edwarda, Marleny, Seweryna
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Informacje

Informacje
Szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi klienta w urzędzie

Szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi klienta w urzędzie odbyło się w kilku terminach: 1-2.06.2010, 07-08.06.2010,14-15.06.2010, 21-22.06.2010, 28-29.06.2010. Uczestniczyło w nim 71 pracowników z partnerskich urzędów tj.: Błonia, Kampinosu, Leszna, Łomianek, Ożarowa Mazowieckiego i Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Uczestnicy zostali podzieleni na 5 grup szkoleniowych. Wszystkie spotkania odbywały się w sali szkoleniowej restauracji „KARCZMA NA PIWNEJ” w Jawczycach.

Szkolenia były realizowane przez Instytut Konsultantów Europejskich z Kalisza, a zajęcia zostały przeprowadzone przez p. Jacka Gruchelskiego i obejmowały następujący zakres tematyczny:

  1. Wizerunek pracownika i wizerunek instytucji
  2. Podstawowe standardy w komunikacji z klientem
  3. Narzędzia skutecznej komunikacji z klientem
  4. Rola standardów współpracy w procesie profesjonalnej obsługi
  5. Typologia klientów a standardy postępowania
  6. Rozwiązywanie konfliktów/ jak radzić sobie z „trudnym klientem”
  7. Zarządzanie emocjami w procesie obsługi klienta

Szkolenie było podzielone na moduł wykładowy i moduł warsztatowy. Wszyscy poprawnie wypełnili testy końcowe i zdobyli certyfikaty ukończenia szkolenia. - Odpowiedzi w teście wskazują na duży wzrost świadomości w obszarze asertywnego i pozytywnego nastawienia urzędników do klientów i ich obsługi, co powinno zaowocować podniesieniem jakości obsługi i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe oraz bezpłatne gadżety: długopis, notatnik, naklejkę i segregator z logo projektu.

Dodatkowo dla uczestników szkoleń Instytut Konsultantów Europejskich udostępnił na swojej stronie internetowej www.szkoleniaue.pl dodatkowe materiały. Każdy z uczestników otrzymuje login i hasło, które umozliwiają dostęp do materiałów szkoleniowych.

Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu pn. „Profesjonalny pracownik administracji publicznej – doskonalenie umiejętności pracowników JST zrzeszonych w partnerstwie na terenie powiatu warszawskiego zachodniego” . Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie, Działanie 5.2. Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1. Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej.


« powrót
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook