OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
23:46, 23 października 2021 r. 
Edwarda, Marleny, Seweryna
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Informacje

Informacje
Szkolenie z zakresu skutecznej komunikacji z klientem urzędu w kontakcie bezpośrednim oraz za pośrednictwem telefonu lub Internetu

Trzydniowe szkolenie z zakresu skutecznej komunikacji z klientem urzędu w kontakcie bezpośrednim oraz za pośrednictwem telefonu lub Internetu odbyło się w dwóch terminach: 16-18.06 i 23-25.06.2010r. Tym razem szkolenie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa PWZ w Ożarowie Mazowieckim. Partnerzy dysponują wystarczającym zapleczem technicznym dlatego większość szkoleń przewidziana w projekcie będzie obywać się w siedzibach urzędów gmin: Błonie, Kampinos, Leszno, Łomianki i Ożarów Mazowiecki oraz w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego. W szkoleniu uczestniczyło 29 pracowników, którzy zostali podzieleni na 2 grupy.

Szkolenia były realizowane przez Instytut Konsultantów Europejskich z Kalisza, a zajęcia zostały przeprowadzone przez p. Radosława Modraka i obejmowały następujący zakres tematyczny:

 1. Podstawy komunikacji
 2. Komunikacja werbalna
 3. Komunikacja niewerbalna
 4. Kanały komunikacyjne
 5. Redagowanie pism i e-maili
 6. Specyfika prowadzenia rozmów telefonicznych
 7. Umiejętność słuchania
 8. Aktywne słuchanie
 9. Udzielanie i otrzymywanie informacji zwrotnej (feedback)
 10. Autoanaliza
 11. Postawa asertywna – Ja jestem OK., Ty jesteś OK.

Wszyscy uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe oraz bezpłatne gadżety: długopis, notatnik, naklejkę i segregator z logo projektu.

Dodatkowo dla uczestników szkoleń po wczesniejszym zalogowaniu się dostępne są na stronie Instytutu Konsultantów Europejskich www.szkoleniaue.pl dodatkowe materiały szkoleniowe.

Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu pn. „Profesjonalny pracownik administracji publicznej – doskonalenie umiejętności pracowników JST zrzeszonych w partnerstwie na terenie powiatu warszawskiego zachodniego” . Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie, Działanie 5.2. Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1. Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej.


« powrót
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook