OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
10:44, 23 09 2023 r. 
Bogusława, Liwiusza, Tekli
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Aktualności

Aktualności
Ogłoszenie punku konsultacyjnego PWZ

Uwaga organizacje 

III kwartał roku, to okres kiedy samorządy udostępniają do konsultacji projekty programów współpracy z organizacjami pozarządowymi na  kolejny rok i planują przyszłoroczny budżet. Daje to możliwość wypowiedzenia się na temat form i zakresu współpracy, planowanych zadań  do zlecenia i wartości środków zaplanowanych na ich realizację.

Organizacje mogą wnosić swoje poprawki i propozycje zmian w programie, inicjować nowe zadania. Zgłoszenie swoich pomysłów, problemów na piśmie, zaproponowanie ich rozwiązań w tym momencie ma większe szanse na uwzględnienie w przyszłorocznych budżetach jednostek samorządu terytorialnego.

Przy planowaniu zadań na kolejny rok organizacje powinny uwzględnić włączenie się do zapowiedzianych rocznych programów jubileuszowych, kulturalnych, tematycznych, czy kampanii społecznych i profilaktycznych programów zdrowotnych.

Kampanie i programy o zasięgu krajowym, regionalnym organizowane są przez ministerstwa, samorządy wojewódzkie oraz  powiatowe  i niosą one zwykle za sobą organizację konkursów skierowanych do podmiotów III Sektora. Warto zatem pomyśleć o zrobieniu dla swojego środowiska czegoś, co wpisze się  w szerszy zasięg działań społecznych.


« powrót
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook