OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
01:46, 23 lipca 2024 r. 
Sławy, Sławosza, Żelisławy
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Nowy model współpracy administracji powiatu warszawskiego zachodniego z organizacjami pozarządowymi

Nowy model współpracy administracji powiatu warszawskiego zachodniego z organizacjami pozarządowymi
Formularz zgłoszenia propozycji zmian do programu współpracy powiatu z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami na 2016 r.

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wypełnienie ankiety. Ankieta składa się z 2 części w pierwszej zbieramy Państwa pomysły i sugestie do planowanego przez starostwo Powiatowe „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2016 rok. Ankiety zbieramy do 31 lipca 2015r. Druga część to możliwość oceny aktualnego dokumentu.

Prosimy o przesyłanie wypełnionych ankiet emailem ( jako załączniki  Word lub pdf ) na adres promocja@pwz.pl

lub pocztą na adres ( ankieta może być wypełniona odręcznie) Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego ul. Poznańska 129/133 05-850 Ożarów Mazowiecki.

więcej
Zapraszamy na warsztaty.

Towarzystwo Amicus  w partnerstwie z Powiatem Warszawskim Zachodnim zaprasza wszystkich zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w warsztacie poświęconym następującym zagadnieniom:

więcej
Katalog najczęściej popełnianych błędów w ofertach konkursowych.

Dokument przedstawia wykaz błędów formalnych najczęściej popełnianych przez organizacje pozarządowe składające oferty w otwartych konkursach ofert  na realizację zadań publicznych ogłaszanych przez Zarząd Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

więcej
Konsultacje dot. „Regulaminu przyznawania Patronatu Honorowego Starosty Warszawskiego Zachodniego”

Towarzystwo Amicus w partnerstwie z Powiatem Warszawskim Zachodnim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w konsultowaniu projektu Zarządzenia w sprawie wprowadzenia „Regulaminu przyznawania Patronatu Honorowego Starosty Warszawskiego Zachodniego”.

więcej
Zaproszenie na konsultacje !

Towarzystwo Amicus w partnerstwie z Powiatem Warszawskim Zachodnim zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w konsultowaniu założeń dotyczących  programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2016 rok.

więcej
Zaproszenie na warsztaty!

Towarzystwo Amicus  w partnerstwie z Powiatem Warszawskim Zachodnim zaprasza wszystkich zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w warsztacie na temat:

więcej
Wojewoda Mazowiecki obejmuje honorowy patronat nad Festiwalem dla NGO-sów!

Zapraszamy na Festiwal dla NGO-sów w PWZ.

Towarzystwo Amicus w partnerstwie z Powiatem Warszawskim Zachodnim zaprasza wszystkich zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w:

więcej
Zapraszamy na warsztaty

Towarzystwo Amicus  w partnerstwie z Powiatem Warszawskim Zachodnim zaprasza wszystkich zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w warsztacie na temat:

„Rozliczanie dotacji przekazanej organizacjom pozarządowym w ramach ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie”

więcej
Zapraszamy do wypełnienia ankiety

W ramach projektu "Nowy model współpracy administracji powiatu warszawskiego zachodniego z organizacjami pozarządowymi" realizowanego przez Powiat Warszawski Zachodni w partnerstwie z Towarzystwem Amicus zapraszamy Państwa serdecznie do wypełnienia ankiety, która pomoże nam poznać sytuacje i preferencje mieszkańców powiatu w czterech obszarach: aktywność obywatelska, pomoc społeczna, spędzanie wolnego czasu, transport i komunikacja.

więcej
Zapraszamy na warsztaty

Warsztaty odbędą się w Błoniu, tematem spotkania będzie: „Do kogo należy wniosek czyli o prawach autorskich w projektach."

więcej
Zapraszamy na warsztaty

Towarzystwo Amicus  w partnerstwie z Powiatem Warszawskim Zachodnim zaprasza wszystkich zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w warsztacie na temat: „Sponsoring na mapie pozyskiwania funduszy"

więcej
Warsztaty dla NGO-sów

Zapraszamy na szkolenie!

więcej
Warsztaty dla NGO-sów.

Zapraszamy do udziału!

więcej
Warsztaty dla NGO-sów

Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook